Εξεταστικό Κέντρο 1ου ΕΠΑ.Λ. Καβάλας στο Ειδικό Μάθημα των Αγγλικών

Σημαντική Ανακοίνωση:
Ενημερώνουμε ότι το Σάββατο 17 Ιουνίου 2023 και ώρα 10:00, στο συγκρότημα του 1ου ΕΠΑ.Λ. Καβάλας θα εξεταστούν στο Ειδικό Μάθημα των Αγγλικών όλοι οι υποψήφιοι (μαθητές και απόφοιτοι) των κάτωθι σχολείων: ΓΕ.Λ Ελευθερούπολης, ΓΕ.Λ Νικήσιανης, ΓΕ.Λ Ποδοχωρίου, ΓΕ.Λ Χρυσούπολης, ΓΕ.Λ Λιμένα Θάσου, ΓΕ.Λ Λιμεναρίων Θάσου, 2ο Εσπερινό ΕΠΑ.Λ Καβάλας, 4ο ΕΠΑ.Λ Καβάλας, 1ο ΕΠΑ.Λ Ελευθερούπολης και 1ο ΕΠΑ.Λ Χρυσούπολης.
Προσοχή!
1. Οι υποψήφιοι πρέπει να έχουν μαζί τους υποχρεωτικά το δελτίο εξεταζομένου και κατά προτίμηση και την αστυνομική τους ταυτότητα ή διαβατήριο.
2. Οι υποψήφιοι πρέπει να προσέρχονται στο συγκρότημα (Σάμου 2, Περιγιάλι, Καβάλα, τηλ. 2510228307) μέχρι τις 09:15 π.μ.. το ΑΡΓΟΤΕΡΟ, ώστε να κατανεμηθούν έγκαιρα στις αίθουσες εξέτασης!
3. Η διάρκεια εξέτασης του μαθήματος είναι τρεις (3) ώρες.
Καλή Επιτυχία σε όλα τα παιδιά!
Ο Διευθυντής και Πρόεδρος του Ε.Κ. του 1ου ΕΠΑ.Λ. Καβάλας,
Πασχάλης Παλαβούζης