Ειδικό Μάθημα Αγγλικών

Για 3η συνεχόμενη χρονιά το 1ο ΕΠΑ.Λ. Καβάλας ορίστηκε ως εξεταστικό κέντρο για το Ειδικό Μάθημα των Αγγλικών των Πανελληνίων Εξετάσεων.
Η εξέταση των υποψηφίων ξεκινά στις 10:00 το πρωί και έχει διάρκεια 3 ώρες. Η προσέλευση των υποψηφίων πρέπει να έχει ολοκληρωθεί έως τις 09:30 το αργότερο. Θα ακολουθήσει η κατανομή τους σε αίθουσες. Οι υποψήφιοι/-ες πρέπει να έχουν μαζί τους (πέρα από δύο στυλό) το Καρτελάκι (Δελτίο Εξεταζομένου) και την Ταυτότητα/ Διαβατήριο.
Στο σχολείο μας θα εξεταστούν οι θα εξεταστούν όλοι οι υποψήφιοι (μαθητές και απόφοιτοι) των κάτωθι σχολείων: ΓΕ.Λ Ελευθερούπολης, ΓΕ.Λ Ν. Περάμου, ΓΕ.Λ Χρυσούπολης, ΓΕ.Λ Λιμένα Θάσου, ΓΕ.Λ Λιμεναρίων Θάσου, 1ο ΕΠΑ.Λ Καβάλας, 2ο Εσπερινό ΕΠΑ.Λ Καβάλας, 4ο ΕΠΑ.Λ Καβάλας, 1ο ΕΠΑ.Λ Ελευθερούπολης, 1ο ΕΠΑ.Λ Χρυσούπολης (αρχή επιθέτου από Α έως και Ω).
Ευχόμαστε ολόψυχα Καλή Επιτυχία! σε όλα τα παιδιά…
Ο Διευθυντής και Πρόεδρος του Ε.Κ.